BAYİ GİRİŞİ
ANASAYFA  /  MARKALAR  /  H3C  /   / 

H3C


H3C

H3C, Dijital Çözümlerin sağlanmasında bir endüstri lideridir ve iş inovasyonu ve dijital dönüşüm arayışlarında müşterilerinin en güvenilir ortağı olmayı taahhüt eder. Çip, bilgi işlem, depolama, ağ iletişimi, 5G, güvenlik, terminal ve ilgili alanları kapsayan eksiksiz bir Dijital Altyapı ürünleri portföyü sunuyoruz ve bulut bilişim, büyük veri, yapay zeka (AI) içeren kapsamlı bir tek noktadan dijital platform sağlıyoruz. ), endüstriyel internet, bilgi güvenliği, akıllı bağlantı, AI vizyonu ve uç bilgi işlemin yanı sıra uçtan uca teknik hizmetler. Ayrıca Çin'de HPE® sunucuları, depolama ve ilgili teknik hizmetlerin özel sağlayıcısıyız.


H3CH3C, Dijital Çözümlerin sağlanmasında bir endüstri lideridir ve iş inovasyonu ve dijital dönüşüm arayışlarında müşterilerinin en güvenilir ortağı olmayı taahhüt eder. Çip, bilgi işlem, depolama, ağ iletişimi, 5G, güvenlik, terminal ve ilgili alanları kapsayan eksiksiz bir Dijital Altyapı ürünleri portföyü sunuyoruz ve bulut bilişim, büyük veri, yapay zeka (AI) içeren kapsamlı bir tek noktadan dijital platform sağlıyoruz. ), endüstriyel internet, bilgi güvenliği, akıllı bağlantı, AI vizyonu ve uç bilgi işlemin yanı sıra uçtan uca teknik hizmetler. Ayrıca Çin'de HPE® sunucuları, depolama ve ilgili teknik hizmetlerin özel sağlayıcısıyız.


Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

+90 (212) 331 10 00

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. Vadi Koru No:10 F Blok Kat:7 Sarıyer / İSTANBUL


Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

İnternet sitemizde performansı artırmak ve kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve benzer araçlar kullanılmaktadır. Sitemizde gezinmeye devam ederek bu araçların kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Kullandığımız çerezler ve ayarlarınızı değiştirmek hakkında daha fazla bilgi için lütfen gizlilik tahhütnamesi bölümünü inceleyin.