BAYİ GİRİŞİ
ANASAYFA  /  MARKALAR  /  SILICON POWER  /   / 

SILICON POWER


Silicon Power

Genellikle Silicon Power ve SP olarak anılan Silicon Power Computer & Communications Incorporated, uluslararası bir markadır ve flash bellek kartları, USB flash sürücüler, taşınabilir sabit sürücüler, DRAM modülleri, kart okuyucular dahil olmak üzere flash bellek ürünleri üreten Tayvan merkezli bir üreticidir. , katı hal sürücüleri, USB adaptörleri ve diğer endüstriyel sınıf bilgisayar ürünleri.


Silicon PowerGenellikle Silicon Power ve SP olarak anılan Silicon Power Computer & Communications Incorporated, uluslararası bir markadır ve flash bellek kartları, USB flash sürücüler, taşınabilir sabit sürücüler, DRAM modülleri, kart okuyucular dahil olmak üzere flash bellek ürünleri üreten Tayvan merkezli bir üreticidir. , katı hal sürücüleri, USB adaptörleri ve diğer endüstriyel sınıf bilgisayar ürünleri.


Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

+90 (212) 331 10 00

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. Vadi Koru No:10 F Blok Kat:7 Sarıyer / İSTANBUL


Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

İnternet sitemizde performansı artırmak ve kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve benzer araçlar kullanılmaktadır. Sitemizde gezinmeye devam ederek bu araçların kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Kullandığımız çerezler ve ayarlarınızı değiştirmek hakkında daha fazla bilgi için lütfen gizlilik tahhütnamesi bölümünü inceleyin.