H3C Türkiye Dağıtıcısı Boğaziçi Bilgisayar...

Dijital Çözümlerde Lider

Dijital Çözümler tedarikinde bir endüstri lideri olan H3C , İş inovasyonu ve dijital dönüşüm arayışlarında müşterilerimizin en güvenilir ortağı olmaya kendini adamıştır. H3C, bilgi işlem, depolama, ağ iletişimi, güvenlik ve ilgili alanlara yayılmış eksiksiz bir Dijital Altyapı ürünleri portföyü sunar. Bulut bilişim, büyük veri, ara bağlantı, bilgi güvenliği, yeni güvenlik, İnternet’e bağlı şeyler (IoT), uç bilgi işlem, yapay zeka (AI) , 5G çözümleri ve uçtan uca teknik hizmetler.

H3C, aynı zamanda Çin'deki HPE® sunucuları, depolama ve ilgili teknik hizmetleri tedarikçisidir.

H3C, 30 yılı aşkın çalışma ile derin bir vakıf tarafından desteklenen, müşterilerimizin ihtiyaçlarına sıkı sıkıya yönelmiştir. H3C, müşterilerimize senaryo bazlı ve özelleştirilmiş çözümler sunarak, taşıyıcı, hükümet, finans, kamu hizmetleri, enerji, sağlık, eğitim, ulaşım, İnternet ve imalat vb. yaklaşık 100 ülke ve bölgede yaygın olarak kullanılmaktadır.

Yeni dijital ekonomi döneminde, H3C, büyümenin motoru olarak teknik yeniliğe odaklanıyor. Şu anda çalışanlarımızın% 50'den fazlası Ar-Ge personeli. H3C,% 90'dan fazlası buluş patenti olan 10.000'den fazla patent başvurusunda bulunmuştur.

“Daha İyi Bir Yaşam İçin Dijital Geleceği Şekillendirmek”, dijital ekonomi çağında bir Dijital Çözümler lideri olan H3C'nin kurumsal vizyonudur. Geleceğe baktığımızda, H3C dijital ekonominin gelişmesini ve müşterileri ve ortaklarıyla birlikte herkesin daha iyi bir yaşam sürmesini sağlamayı hedefliyor.

https://www.h3c.com/en/About_Us/