BAYİ GİRİŞİ
ANASAYFA  /  KURUMSAL  /  HAKKIMIZDA
1984 yılında kurulan Boğaziçi Bilgisayar, dünyaca tanınmış bilişim teknolojisi markalarının en güncel ve en yenilikçi ürünlerini, Türkiye’ye yayılmış dağıtıcı, bayi ve mağaza ağları aracılığıyla tüketiciler ile buluşturmayı hedeflemektedir.  

Boğaziçi Holding iştiraki Boğaziçi Bilgisayar, gerçekleştirdiği ilkler ile de Bilişim sektörünün öncü firmalarından biri oldu. “AIDATA” markası ile hem ilk yerli kişisel bilgisayarları Türk tüketicisinin kullanımına sundu, hem de teknoloji perakende zincir mağazacılık uygulamasını Türkiye'de ilk kez gerçekleştiren şirket oldu.

90'lı yılların ikinci yarısından itibaren tamamen dağıtıcı kimliği kazanan Boğaziçi Bilgisayar, imzaladığı dağıtıcılık anlaşmaları ile Corsair, H3C, Kyocera, Philips, Tp-Link, Asrock, PNY, XFX, İntenso, Mushkin, Nvidia ve AMD gibi dünyanın lider markalarının Türkiye’deki Yetkili temsilcisi konumunda bulunmaktadır. Dağıtıcılık anlaşmalarının yanı sıra teknoloji üretimi için de Türkiye’ye fiziki yatırımlar yapmayı hedeflemektedir.

Kalite, titizlik, şeffaflık ve güven unsurlarını ilke edinen Boğaziçi Bilgisayar, bilişim ve teknoloji alanında ‘Rehber’ ve ‘Öncü’ misyonlarını yerine getirmeye devam edecek.
Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

+90 (212) 331 10 00

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. Vadi Koru No:10 F Blok Kat:7 Sarıyer / İSTANBUL


Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

İnternet sitemizde performansı artırmak ve kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve benzer araçlar kullanılmaktadır. Sitemizde gezinmeye devam ederek bu araçların kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Kullandığımız çerezler ve ayarlarınızı değiştirmek hakkında daha fazla bilgi için lütfen gizlilik tahhütnamesi bölümünü inceleyin.