Bilişim sektörünün en önemli firmalarından olan Boğaziçi Bilgisayar’ın 1984 yılında ve Türkiye’nin ilk yerli bilgisayar markası Aidata’nın kurulması ile temelleri atılan Boğaziçi Holding, 2020 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden bu yana bilişim, bilgi teknolojileri, tüketici elektroniği, kurumsal çözüm ve gayrimenkul alanlarında farklı hizmetler sunarak farklı sektörlere tedarik, dağıtım ve hizmet sağlamaktadır.  

Holdingimiz,  Boğaziçi Bilgisayar, Boğaziçi Dağıtım ve Bilişim, Aidata, Networker, Aidata Oyun Sistemleri (Warp), Tecpro, EBS, Tecera ve Endeks Bilişim’in direk ve dolaylı ortağıdır. Bu sektörlerin dışında gayrimenkul sektöründe de Vadi Koru projesi ile gayrimenkul yatırımları bulunan holding konut ve iş yeri kiralama hizmeti de sunmaktadır.

Faaliyet gösterdiği ilk günden itibaren yaptığı yatırımlarla hizmet ağını ve istihdamını genişletmeyi hedeflemiştir.

Boğaziçi Holding, temelleri 1915 yılında atılan Tecde Group bünyesindedir. Tecde Group bağlantı elemanları, bilgi teknolojileri, inşaat, gayrimenkul ve enerji sektörlerindeki 21 farklı grup şirketleriyle birçok farklı sektöre hitap etmektedir. Tecde Group 1600 çalışan sayısı ile büyük bir aile haline gelmiştir.ŞİRKETLERİMİZYasal Uyarılar
Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
+90 (212) 286 44 44

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. Vadi Koru No: 10 F Blok Kat: 7 Sarıyer / İSTANBUL


Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

İnternet sitemizde performansı artırmak ve kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve benzer araçlar kullanılmaktadır. Sitemizde gezinmeye devam ederek bu araçların kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Kullandığımız çerezler ve ayarlarınızı değiştirmek hakkında daha fazla bilgi için lütfen gizlilik tahhütnamesi bölümünü inceleyin.