ANASAYFA  /  KURUMSAL  /  BAŞKANIN MESAJI

Başkan'ın mesajı

'Cesaret, sevgi ve saygı' üzerine;

Değerli iş ortaklarımız ve Boğaziçi Holding'i bugünlere taşımamızda kilit rol üstlenen çalışanlarımız;

Boğaziçi Holding’in temellerini 1984 yılında Boğaziçi Üniversitesi'nde henüz öğrenciyken beş okul arkadaşımla beraber attık ve Boğaziçi Bilgisayar’ı kurduk. Ülke insanımızın teknolojiye olan ilgisini ve bilişime çok kısa bir sürede adapte olmasını bundan 37 yıl önce gördük ve bu durum bizleri cesaretlendirdi. İlk günden itibaren gelecek nesillere ve ülkemize istihdam sağlayacak, katma değerli, girişimci, sürdürülebilir, çevreci ve geniş kitle ve alanlara ulaşmayı hedefleyen adımlarla yola çıktık.

İş hayatıma, temelleri 1915'te atılan ve bugün Türkiye'nin kendi alanında sayılı sanayi kuruluşları arasında gösterilen Tecde Group ile adım attım. Sanayici ve üretici bir ailenin Malatya’da doğmuş ve büyümüş çocuğu iken kendimi İstanbul’da İnşaat Mühendisliği okurken buldum. Bu süreçte o günün şartlarının eksikliklerini giderecek, farklı ve özgün bir arayış içerisindeyken kendimi bilişim ve bilgisayar sektöründe buldum. Bugün sektörüne yön veren, bünyesinde on bir farklı bilişim şirketi barındıran ve bana göre en önemlisi iş ortaklarına, yatırımcılarına ve çalışanlarına durmadan yenilikçi çözümler sunan sürdürebilir bir ekosistemin kurucusu ve paydaşı olmaktan kıvanç duyuyorum.

Ülke olarak katma değeri yüksek ürün geliştirmemiz gelecek nesiller için büyük önem taşıyor. Bu da bilişim sektörüne odaklanmamızdan ve bu alandaki yatırımlara hız vermekten geçiyor.

Biz Boğaziçi Holding olarak ülkemizin genç istihdamına katkı vermeye, yenilikçi ürünler geliştirmeye ve ülkemizin toplam ihracatına katkı sunmaya aralıksız devam edeceğiz.

Saygılarımla,

 

Abdullah Tecdelioğlu

Boğaziçi Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
+90 (212) 286 44 44

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. Vadi Koru No: 10 F Blok Kat: 7 Sarıyer / İSTANBUL


Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

İnternet sitemizde performansı artırmak ve kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve benzer araçlar kullanılmaktadır. Sitemizde gezinmeye devam ederek bu araçların kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Kullandığımız çerezler ve ayarlarınızı değiştirmek hakkında daha fazla bilgi için lütfen gizlilik tahhütnamesi bölümünü inceleyin.