MEB ile Aidata Bilişim arasında 50.000 adet “Akıllı Tahta” alım sözleşmesi imzalandı.Milli Eğitim Bakanlığı ile Aidata Bilişim arasında Fatih Projesi kapsamında okullara dağıtılmak üzere 50 bin adet ’etkileşimli akıllı tahta’ alım sözleşmesi imzalandı.

Milli Eğitim Bakanlığı ile Aidata Bilişim arasında Fatih Projesi kapsamında okullara dağıtılmak üzere 50 bin adet 'etkileşimli akıllı tahta' alım sözleşmesi imzalandı.

Milli Eğitim Bakanlığının 68 bin 500 adetlik etkileşimli akıllı tahta ihalesinin 50 bin adetlik bölümünü Boğaziçi Holding iştiraki Aidata Bilişim kazandı. Milli Eğitim Bakanlığı Daire Başkanı Gültekin Kekeçoğlu, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu, Boğaziçi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Tecdelioğlu ve Aidata Bilişim Genel Müdürü Mustafa Emek'in katıldığı törenle etkileşimli akıllı tahtalar için sözleşme imzalandı.
Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
+90 (212) 286 44 44

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. Vadi Koru No: 10 F Blok Kat: 7 Sarıyer / İSTANBUL


Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

İnternet sitemizde performansı artırmak ve kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve benzer araçlar kullanılmaktadır. Sitemizde gezinmeye devam ederek bu araçların kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Kullandığımız çerezler ve ayarlarınızı değiştirmek hakkında daha fazla bilgi için lütfen gizlilik tahhütnamesi bölümünü inceleyin.