ANASAYFA  /  KURUMSAL  /  HAKKIMIZDA

2006 yılında Multitec Bilişim ve Dağıtım A.Ş. adıyla kurulan şirket, 2019 yılında unvanını Boğaziçi Dağıtım ve Bilişim A.Ş. olarak değiştirmiştir. Philips, Dyson ve Black&Decker gibi önemli markaları bünyesine katmış ve iş ortaklarının elektronik aksesuar ve kurumsal ihtiyaçlarına yönelik çözümleriyle sektörün önde gelen firmaları arasına girmiştir.

Tüketici elektroniği, kurumsal çözümler ve telekom alanlarındaki teknolojilerin de gelişimiyle birlikte, kullanıcı taleplerini en doğru şekilde ölçümlemeye ve kişiye özel ürün çeşitliliğini perakende ve dağıtım kanallarıyla buluşturmaya devam etmektedir.

 

Boğaziçi Dağıtım, temelleri 1915 yılında atılan Tecde Group bünyesindedir. Tecde Group bağlantı elemanları, bilgi teknolojileri, inşaat, gayrimenkul ve enerji sektörlerindeki 21 farklı grup şirketleriyle birçok farklı sektöre hitap etmektedir. Tecde Group 1600 çalışan sayısı ile büyük bir aile haline gelmiştir.


2006- Multitec Bilişim ve Dağıtım A.Ş. adıyla kurulur.

2019- Boğaziçi Bilişim ve Dağıtım A.Ş. olarak unvanı değişmiştir.

2019- Philips Mobil Aksesuar ve Ses Sistemleri Exclusive Distribütörü oldu.

2020- Dyson Kurumsal Ürünlerin Türkiye Exclusive Distribütörü oldu.

2021- Black&Decker Süpürge Exclusive Dağıtıcısı oldu.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

+90(212) 331 10 00

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. Vadi Koru No: 10 F Blok Kat: 7 Sarıyer / İSTANBUL


Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

İnternet sitemizde performansı artırmak ve kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve benzer araçlar kullanılmaktadır. Sitemizde gezinmeye devam ederek bu araçların kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Kullandığımız çerezler ve ayarlarınızı değiştirmek hakkında daha fazla bilgi için lütfen gizlilik tahhütnamesi bölümünü inceleyin.