ANASAYFA  /  KURUMSAL  /  YÖNETİM KURULU

Abdullah Tecdelioğlu

Yönetim Kurulu Başkanı
1963 yılında Malatya’da dünyaya gelen Abdullah Tecdelioğlu ilk ve orta öğrenimini Malatya Fırat İlköğretim Okulu’nda 1974 yılında tamamlamıştır ve Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden 1986 yılında mezun olmuştur. Abdullah Tecdelioğlu, 1984 yılından bu yana aile şirketleri içinde çeşitli kademelerde görev yapmıştır. BUMED Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği, TUBİSAD Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği, TBV Türkiye Bilişim Vakfı üyesidir. PPL sınıfı Hususi Pilotluk Lisansı ve Amatör Kaptanlık belgesine sahiptir. Şu anda Boğaziçi Bilgisayar A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdüren Abdullah Tecdelioğlu, aynı zamanda Tecde Group bünyesinde bulunan Bilişim ve İnşaat firmalarıyla ilgilenmektedir. Üç çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Mustafa Necati Tecdelioğlu

Yönetim Kurulu Üyesi
1961 yılında Malatya’da dünyaya gelen Mustafa Tecdelioğlu, ilk ve ortaöğrenimini Malatya ve Kayseri’de tamamlamıştır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden 1985 yılında mezun olmuştur. Mustafa Tecdelioğlu 1985 yılından bu yana aile şirketleri içinde çeşitli kademelerde görev yapmıştır. BESİAD Bağlantı Elemanları Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı ve İSO İstanbul Sanayi Odası Meclis üyesi, MATİL Malzeme Test ve İnovasyon Laboratuvarları A.Ş. Başkanlığı, ÇİB Çelik İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği, MEV Malatya Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini sürdürmektedir. Şu anda Çetin Civata A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdüren Mustafa Tecdelioğlu, aynI zamanda Tecde Group bünyesinde bulunan Bağlantı Elemanları firmalarında üretim ve ihracat alanlarıyla ilgilenmektedir. İki çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Çetin Tecdelioğlu

Yönetim Kurulu Üyesi
1971 yılında Malatya’da dünyaya gelen Çetin Tecdelioğlu, ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlamış ve Kabataş Lisesi’nden 1987 yılında mezun olmuştur. Çetin Tecdelioğlu 1987 yılından bu yana aile şirketleri içinde çeşitli kademelerde görev yapmıştır. İDDMİB İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği Yön. Kur. Başk. Vekili, İTO İstanbul Ticaret Odası Meclis üyesi, İMSAD İnşaat Malzemeleri Sanayicileri Derneği Başkan Vekili, MİAD Malatya İş Adamları Derneği Yüksek İstişare Kurulu üyesi ve TİM Türkiye İhracatçıları Meclisi Meclis Üyesidir. Şu anda Civtec Civata A.Ş’ nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdüren Çetin Tecdelioğlu, aynı zamanda Tecde Group bünyesinde bulunan Bağlantı Elemanları firmalarında pazarlama alanlarıyla ilgilenmektedir. Üç çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Gürkan Şengil

Gürkan Şengil, V.K.V Koç Özel Lisesi ardından, 2002 yılında Işık Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.
Profesyonel kariyerine üniversite döneminde yarı zamanlı olarak 1998 yılında Koç Holding şirketinde başlayan Sn. Gürkan Şengil ; 2000-2002 yılları arasında Koç Bryce firmasında Satış Pazaralama Uzmanı olarak görev yapmıştır. 2004 yılında Beko Elektroniğe katılan Gürkan Şengil 2004-2006 yılları arasında satış ekibinde farklı görevler yaptıktan sonra, Bölge Satış Müdürlüğünden Arçelik A.Ş. ye Ürün Grup Müdürü olarak geçiş yapmıştır. 2007- 2011 yılları arasında Canon Eurasia da İş Geliştirme Müdürü, 2011-2014 yılları arasında Mediamarkt ta CE ve Aksesuar Grup müdürlüğü görevlerini sürdürmüştür. 2014-2018 Yılları arasında Philips Life-Style and Entertaintment (Gibson Innovations) firmasında Ülke Müdürü olarak görev almıştır. 2018-2020 yılları arasında Mediamart a geri döndükten sonra, Ocak 2021 itibari ile Boğaziçi Holding bünyesine Boğaziçi Dağıtım firmasının Kurucu Ortağı olarak katılmıştır. Sn. Gürkan Şengil aynı zamanda Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği ve Türkiye Bilişim Sektörü Derneği üyeliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

+90(212) 331 10 00

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. Vadi Koru No: 10 F Blok Kat: 7 Sarıyer / İSTANBUL


Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

İnternet sitemizde performansı artırmak ve kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve benzer araçlar kullanılmaktadır. Sitemizde gezinmeye devam ederek bu araçların kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Kullandığımız çerezler ve ayarlarınızı değiştirmek hakkında daha fazla bilgi için lütfen gizlilik tahhütnamesi bölümünü inceleyin.