ANASAYFA  /  MARKALAR  /  DYSON  /   / 

DYSON


Dyson V11 Absolute Extra Pro Kablosuz Dikey Süpürge

Auto modda iken Yüksek Torklu temizleme başlığı içerisinde yer alan Dyson DLS™ (Dynamic Load Sensor) teknolojisi, saniyede 360 kez fırça başlığın direncini kontrol eder ve farklı zemin tiplerine göre gücünü ayarlar. Böylece, başlık değiştirme ihtiyacı olmadan halı ve sert zeminlerde derinlemesine temizlik sunar.


Dyson V11 Absolute Extra Pro Kablosuz Dikey SüpürgeAuto modda iken Yüksek Torklu temizleme başlığı içerisinde yer alan Dyson DLS™ (Dynamic Load Sensor) teknolojisi, saniyede 360 kez fırça başlığın direncini kontrol eder ve farklı zemin tiplerine göre gücünü ayarlar. Böylece, başlık değiştirme ihtiyacı olmadan halı ve sert zeminlerde derinlemesine temizlik sunar.


Product Name

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurunuz.


Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

+90(212) 331 10 00

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. Vadi Koru No: 10 F Blok Kat: 7 Sarıyer / İSTANBUL


Telif Hakkı © Boğaziçi Bilgisayar Ticaret ve Sanayi A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

İnternet sitemizde performansı artırmak ve kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve benzer araçlar kullanılmaktadır. Sitemizde gezinmeye devam ederek bu araçların kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Kullandığımız çerezler ve ayarlarınızı değiştirmek hakkında daha fazla bilgi için lütfen gizlilik tahhütnamesi bölümünü inceleyin.